| mihail2003 a întrebat:

Salut,daca iau pastile de crestere inaltime, sunt sase sa cresc inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă alea sunt "pastile de crestere inaltime" atunci așa o fi. Dar toate au o limită

| Donsavas a răspuns:

Nu vei putea crește dacă ai cartilajele închise!

| RobertMoon a răspuns:

Nu exista pastile pentru creștere în înălțime. Despre ce pastile zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cine a prescris acele pastile. Dacă le iei fără recomandarea unui specialist, risti sa ajungi la urgente sau mai rău.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Zic totusi sa nu fortezi corpul cu chestii din afara.
Poti sa faci exercitii de crestere daca e.

| Aube a răspuns:

Nu exista pastile de crestere in inaltime. Doar sportul te ajuta.

| funnymind a răspuns:

Niciodată!
Creșterea in înălțime tine de moștenirea genetică, in 99, 99% din cazuri.