| Wordofthat999999 a întrebat:

Daca iau pastile potasiu recomandat de medic, ma ingras? Eu sper ca daaaa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu te poti ingrasa de la potasiu.
Este recomandat probabil pentru ca ai deficit de potasiu si lipsa lui duce la multe dezechilibre psihice/fizice in corp!

Singurul produs care ingrasa, este mancarea!
Daca manaci cu masura si faci sport, nu numai ca nu pui nimic pe tine, dar te mentii sanatos si arati foarte bine.

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Dacă vrei să mai pui câteva kilograme îți recomand un supliment alimentar, care se prepară cu apă, lapte, iaurt și se utilizează ca desert după ce mănânci: https://www.comenziforever.ro/......ouch-ID376 sau: https://www.comenziforever.ro/......ouch-ID376