| Morbius a întrebat:

De 1 saptamana am observat ca imi apar niste pete de la piept in sus, inclusiv pe maini, pete rosii si ma mananca tare. Imi apar doar cand fac efort sau cand ma incalzesc tare. Dupa un timp dispar, dar daca ma uit atent is ca niste puncte albe-galbui, ce naiba poate fi?
Nici nu pot sa merg la sala ca ma inrosesc ca dracu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| suteu3546 a răspuns:

Poate sa fie o alergie sau iritatie de la caldura si transpiratie. Fie ai pielea foarte sensibila si ar trebui sa consulti un dermatolog fie sa iti faci un test pentru a vedea daca esti alergic la tempersturi ridicate sau praf.