| Anonim53220 a întrebat:

De 3-4 zile am o durere in ochi atunci cand ma uit in laterale sau sus/jos. Ce poate sa fie? Cand ma uit drept nu am probleme, dar simt ca un fel de oboseala usoara si ciudata in ochi care chiar ma deranjeaza. Tin sa mentionez ca nu am petrecut mai mult timp in fata ecranelor sau ceva asemanator. Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai medicul stie mergi la el