| Panzer99 a întrebat:

Salut,de 5 luni iau Roaccutane si nu pot sa mai fac sport sub nicio forma.Acum doua zile am alergat mai mult decat trebuia si am avut in jur de doua ore stari de voma.
Dupa ce o sa termin tratamentul, cam in cat timp o sa pot face din nou sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MentalDisorder2 a răspuns:

Intreaba un medic, ca noi, cel putin eu nu vreau sa-ti dau informatii gresite care sa-ti faca mai rau.
Nu sunt expert, si multi nu sunt.