| RamonaLeo a întrebat:

Salut.
De aproape 1 an ma înteapa inima cateodata cand trag aer brusc sau cand iau aer ca să tusesc.
Nu fumez, nu beau.
Ce fel de problema poate fi?
Va rog sa imi răspundeți.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Poate sa fie tensiunea un pic si posibil sa se intample si cand faci mai mult efort pe parcursul unei zile. Cand se intampla te relaxezi un pic si iti tii respiratia ca sa se regleze tensiunea.
Tensiunea depinde de multi factori sa observi si tu care te influenteaza pe tine