| mihai124354 a întrebat:

Salut.

De cam o saptamana, dupa o betie strașnică ma simt foarte aiurea. Am dureri de cap, imi e mereu greata, nu am pofta de mancare, sunt foarte obosit si fara chef. Am lasat si fumatul si alcoolul pentru ca mi-a fost foarte rau. Am cumva vreo boala? Ma recuperez? Mai dureaza mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la medic si nu-ti mai bate joc de corpul tau.