| George12356456 a întrebat:

De cam un an de zile mă confrunt cu căderea părului. Mereu l-am avut rar, dar acum incep sa cred că ajung la chelie usor-usor. M-am gândit să îmi cumpăr Vichy dercos pentru bărbați. Ce părere aveți? Am incercat alopexy 5mg 2 luni și niciun rezultat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am avut aceeasi problema de anul trecut pana acum mi sa regenerat tot parul plus ca a si crescut in lungime! la fiecare spalare am folosit ulei de ricin pe scalp! este super super bun si garantez pentru ca am incercat tot ce se putea pentru regenerare dar a fost un mare fail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreabă-l pe Mihai traistariu, el știe mai bine despre păr.

| ynexistenta a răspuns:

Uite,daca nu-si face efectul in 60 de zile iti dau banii inapoi, dar e bun sigur, 100% romanesc https://regivero.ro/......ii-inapoi/

| Crylia a răspuns:

Poate ar trebui să vizitezi un medic dermatolog. El va stii mai bine cum sa procedeze si ce produse sa-ti recomande în funcție de nevoile tale. Nu e o rusine sau ceva, am multi cunoscuti care s-au dus la doctor pentru a rezolva această problemă.