| Marius1789 a întrebat:

Salut.
De când iau supliment cu vitamine și minerale urina are altă culoare, un verde mai închis.E din cauză că iau prea mult? Recomandat scrie 2 capsule pe zi. E ceva rău sau doar elimin surplusul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

De la rinichi. Eu nu.ti recomand! Vitamine minerale, amino, proteine, incearca natural, nu prafuri.

| Marius1789 explică (pentru baru):

De ce nu? Și ele sunt naturale, proteinele sunt din zer și aminoacizii se găsesc în proteine. Eu iau doar supliment cu vitamine și minerale că nu stau acum să mănânc toate verdețurile. Mi se pare mult mai ok capsulele și mai ușor.

| kyliejenner a răspuns:

Suplimente? dar fructele si legumele ce au?

| Marius1789 explică (pentru kyliejenner):

Nu mănânc așa multe. Rămân pe suplimente

| Marius1789 explică:

Nu depășesc doza că uneori uit să mai iau și a doua capsulă. Are toate vitaminele și mineralele