| BuGsstormbunny a întrebat:

De cand m-am trezit am aici o durere in partea de sus la piept. Cand apas ma doare si cand fac miscari, am facut sport ieri. Ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Febră musculară.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă te doare puțin mai la dreapta, poate fi și fierea. Ai grijă și la ce papi.winking Poate că nu e vorba de febră musculară. Dacă obișnuiești să faci sport zilnic, n-ar trebui să ai, ci doar dacă te-ai (re)apucat după o pauză lungă.

| oz_1736 a răspuns:

Cred ca ai febra musculara

| SebiAdrian69 a răspuns:

Daca ai facut sport e clar ai febra musculara daca ai facut si la piept e si mai clar, trece in cateva zile o sa doara!