| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

De câteva zile mănânc cireșe că spartul. Deci efectiv nu mă pot abține când le vad.Ciudat este că la cat mănânc nu mă simt deloc balonat și as mânca continuu.Este vreun risc major daca continui in stilul acesta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut imprumut in banca sa poti cumpara cirese?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inseamna ca ai bani, deoarece fructele s au scumpit mult.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Riscul major e sa dai faliment, daca nu ai vreo sursa gen te duci in livada si bagi moca. Cu cit le iei? Eu sub 12 RON kilul nu am vazut azi... Am vazut ca ai comoara in curte. Baga!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu mi-ai citit raspunsul pana la capat. happy

| Sofer a răspuns:

Nu e niciun risc ca doar nu mănânci doar cireșe nonstop.

| ancaval a răspuns:

Nu are nimic. Bagă acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic. Mănâncă acum cât este sezonul cireșelor, poate cantarul ar avea un rischee hee depinde.
Mănâncă cât și ocazia, și dacă imi plac

Răspuns utilizator avertizat
| NuCitescNotificari a răspuns:

O sa vizitezi toaleta cam des si o sa faci imprastiat happy

| AndreiCraiova a răspuns:

Cantarul ar putea sa se supere putin. happy
Orice exces dauneaza sanatatii, deci nu mai face abuz.

| GeorgeGabriel20001 explică (pentru AndreiCraiova):

Din prisma cantarului nu m-aș supăra?

| AndreiCraiova a răspuns (pentru GeorgeGabriel20001):

Dar din prisma portofelului?

| GeorgeGabriel20001 explică (pentru AndreiCraiova):

Am cireș în curte, de acea tot zic că nu mă pot abține? Porcăriile din magazin nu consum

| EXFiilip a răspuns:

Sunt sanse sa vizitezi baia cam des, daca intelegi ce vreau sa spun, dar ceva prea grav nu se poate intampla