| AcTy a întrebat:

Salut, de cateva seri ma tot trezesc seara uneori speriat, tremur si am o stare ciudata, dupa cateva episoade de genul, reusesc sa adorm, ce spuneti? Are legatura cu faptul ca m-am lasat de o saptamana de alcool?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Posibil sa aiba posibil sa nu.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Bănuiesc că nu erai alcoolic, deci sunt șanse mai mari sa fie rezultatul stresului.

| Teo29 a răspuns:

Mergi la dr., sa iti prescrie niste vitamine

| Februar30 a răspuns:

Poate visezi ceva neplacut happy

| NoName75 a răspuns:

Da
Eu îți recomand sa te reaupuci ca altfel o sa ai des chestii de astea

| RoxTomlinson a răspuns:

Sincer, nu are legătură cu faptul că tu te-ai lăsat de alcool. Acest lucru ar putea fi din cauza stresului sau din cauza unei întâmplări neplăcute care și s-a întâmplat sau pe care ai văzut-o undeva ți nu ți-a prins bine. Însă nu are treabă cu alcoolul.