| Eduard168 a întrebat:

De cateva zile am o durere usoara in piept care se misca din stanga in dreapta. Aceasta durere apare si dispare! Si am cautat pe net si acolo zicea de junghiuri si multe boli si simptome de m-au bagat in sperieti la maximhappy! Dar la mine sunt niste dureri suportabile, usoare. Durerile sunt in zona mamelonului. Ce ar putea fi! Am luat un calciu, o data si durerile au disparut, pentru o zi, dar au reaparut! Am 16 ani si sunt baiat, nu fumez, nu beau! Iar de 2 zile mai doare mana de la cot in jos mai exact in zona incheieturi! O sa ma duc si la medic dar mai intai vreau sa vad ce ati facut unii care au avut asa ceva, ca sa ma ghidez, adica sa nu umblu pe la multi medici mai ales ca acum ii si virusul acesta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Hei,incearca sa bei multa apa, ceai mai ales, lichide, nu te panica acum ca asta poate sa fie de la orice.Mananca legume, fructe, bea ceai, o sa iti revii, promit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi de la anxietate te ar ajuta magneziu b6 dar pot fi multe cauze nu ne putem da seama fa exerciții fizice regulate și întăreșteti sistemul imunitar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai văzut ca te simți ok trebuia sa mai iei cu o floare nu se face primăvara

| Eugen80 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci analizele si doctorul iti poate spune ce lipseste.
Eu iau cam o data pe saptamana un calciu efervescent si un magneziu. Poate tu ai nevoie de alte minerale, dar nu stii pana nu faci analizele.