| Alin80351 a întrebat:

de cateva zile am observat o roseata in jurul sfarcului drept, iar daca apas pe el simt o usoara durere...
Mentionez ca sunt baiat....am 17 ani, nu am avut vreo zgarietura sau ceva de la care sa se infecteze..sa fiu sincer in ultimele zile m-am cam luat fast food-ul, am citit de pe net ca poate fi de la colesterol...ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TMAIGL a răspuns:

Du-te la medicul de familie el știe mai bine

| BnY0 a răspuns:

Am avut si eu si a disparut intr-o saptamana doua. Daca nu dispare ti-as recomanda sa te duci la medic