| donarcostica a întrebat:

De cateva zile am urechea infundata complet. Cand mai ies afara e mai bine putin. Acum cateva saptamani mi-a intrat apa in ureche dar destul de mult si 2 3 zile am avut-o infundata. Mi a trecut cateva saptamani apoi mi se tot infunda si desfunda urechea cand voia. De cateva zile nu se mai desfunda absolut deloc. inainte mergea cand strangeam nasul si suflam dar nu mai merge. nu stiu ce sa mai fac. sunt speriat. Poate fi si de la casti? Astept raspuns. Stima.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Buna, cred ca castile sunt cauza, cand volumul este dat la maxim.
Dar s-ar putea sa fie si o tragere de curent, ceea ce nu-i asa grav.
Lasa-te consultat de un medic, nu te costa nimic!happy

Multa sanatate!