| Robertmihai133 a întrebat:

De cateva zile mănânc doar un iaurt de 140 de grame pe zi și deja am slăbit 3k. Sa continui?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| Serghei1722 a răspuns:

O sa iti dauneze foarte mult pentru ca te vei infometa, mai bine renunti la dieta asta si incerci sa mananci mancare sanatoasa fara multe grasimi, sa bei sucuri naturale facute de tine(poti sa folosesti orice fruct si leguma care iti vine in cap).Fa mult sport. Dimineata trebuie sa mananci ceva consistent pentru ca daca nu vei manca nimic, nu vei avea putere sa faci sport.Bafta

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si apoi pui kg inapoi sa vezi ce fain va fi

| sierra1 a răspuns:

Dacă intenția ta e să te ingrași, nu!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să continui, dar nu la nesfârșit.

| Wr3nch a răspuns:

Nu, pentru ca ''regimul'' tau e prostie pura. Iti infometezi corpul, care va intra in panica si va convetii in grasime tot ce bagi dupa ce incepi sa mananci normal.

| alina2k18 a răspuns:

Mmmm, Zuzu 0.1% grasime?
Ca ala are 140g laughing
Adauga macar niste piept de pui fiert daca vrei sa slabesti cu dieta hiperproteica.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca vrei sa ajungi la spital, da, continua tot asa. Ca sa slabesti nu trebuie sa te infometezi ci sa fii in deficit caloric.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa te opresti din infometarea asta o sa pui la loc toate kilogramele pe care le-ai dat jos. De ce nu incerci sa mananci in deficit caloric si sanatos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportul e cel mai sănătos mod de a arde calorii/grăsimi, nu înfometarea. Mănâncă regulat, de 3 ori pe zi la ore fixe, fă sport între orele astea, hidratează-te.

| EuSuntOmul a răspuns:

Baga tati mare mititei si mustarel cu paine

| Laura9999 a răspuns:

Nu! Eu am mancat un pic mai mult si mi-am distrus stomacul si fierea!