| Maxxyy a întrebat:

Salut,de câteva zile mi-a apărut o umflatura între ureche și barba precum un coș dar puțin mai mare, nu ma doare și nici nu se face alb, ce sa fac sa scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SomethingFunni a răspuns:

Cred ca vorbesti despre un abces, nu poti face nimic daca nu erupe la suprafata pielii.

| Maxxyy explică (pentru SomethingFunni):

Am mai avut odată așa ceva dar trece foarte greu și ma deranjează estetic

| Maxxyy explică (pentru SomethingFunni):

M-am uitat puțin pe google la abces și nu am așa ceva, la mine este doar o umflatura sub piele, nu este roșie, nu ma doare și nu am puroi, am mai avut așa ceva odată și problema e ca se dezumfla foarte greu in jur de câteva luni