| victor238213 a întrebat:

Salut, de cateva zile mi-a intrat ceva in ochi nu sunt sigur, dar cand inchid ochiul si ma uit in jos ma inteapa putin. De la ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca nu ai nimic in ochi ai putea sa iei niste picaturi, posibil sa te fi iritat.
Daca nu trece sa consulti un medic specialist.

| victor238213 explică (pentru aditimus):

Am luat picaturi 4 zile si nu m-a ajutat

| aditimus a răspuns (pentru victor238213):

Atunci consulta un specialist, nu e de joaca mai ales cu vederea.