| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ceva timp câteodată mă cam doare ușor închisă de la picior, am observat că e băgată în jos cum sunt toate ..asta înseamnă că e in carne că tot nu înțeleg și îmi e foarte frica, că am înțeles că dacă e incarcata e umflata și doare mai tare, dar nu e așa la mine, doar e băgată mai în jos unchia e normal? Adică nu pot sa o dai acolo...VA ROG URGENT DAU FUNDA IMI E FF FRICA ...adică ce înseamnă să fie intrata in carne? Cum e la mine sau cum crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sincer, nu am inteles nimic din cea ai scris mai sus!
Pune manauta si re-editeaza tot ce ai scris, pentru ca nu stiu despre ce vorbesti!

| Crackman a răspuns:

Daca unghia este lovita... si vanata o sa treaca si 3 luni pana trece... nu prea ai scris sa inteleg.