| Andreix2245 a întrebat:

De ceva timp ma trezesc cu palmele amortite si in timpul zilei simt furnicaturi? Imi zcvacneste tot corpul si cand stau in picioare simt niste furnicaturi in cap si urinez frecvent mai ales seara.Anul trecut am facut analize si un RMN si au iesit bune.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai facut analize anul trecut, dar anul asta? poate ai o lipsa de calciu.
Fa -ti un set de analize si apoi depestizi daca sunt probleme ori ba.
O zi buna happy

Bula
| Bula a răspuns:

Mergi urgent la un medic neurolog BUN!
Semnalele descrise de tine pot fi inceputul unor probleme care se pot agrava si devin chiar ireversibile!

| K0sti a răspuns:

Diabet! Ai grija!