| WarHammer02 a întrebat:

De ceva timp mi-au aparut foarte multe alunite pe maini iar pe fata sunt asa mai mult niste pete maronii.Mentionez ca fumez si cred ca poate fi si genetic, mama are foarte multe alunite pe corp.Cum as putea scapa de ele? Momentan nu cred ca e necesar tratament cu laser. Si nici nu prea stau in soare, deci nu e de la UV.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Staicu_Ionut_1994 a răspuns:

Te in drum catre un doctor el va sti ce ie de facut in privinta acestei.