| Motanuincaltat a întrebat:

De ceva vreme am observat ca mana dreapta nu o pot intrepta de la cot, este usor flexata, nu am avut leziuni sau ceva. Eu cred mi s-a scurtat muschiul sau ceva, ca nu ma doare, doar este putin mai flexata decat celalata si nu o pot indrepta de tot. Stiti ceva exercitii pe care pot sa le fac ca sa o pot intrepta inapoi de tot?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Mmaannuu111 a răspuns:

Probabil că ai forțat cotul mai tare si acum te doare cotul cred, nu? sau ce te doare când întinzi mâna?

| Motanuincaltat explică (pentru Mmaannuu111):

Nu ma doare doar ca nu il mai pot intinde de tot

| Mmaannuu111 a răspuns (pentru Motanuincaltat):

Are legătură cu bicepsul poate ai făcut întindere