| Nustiucinece a întrebat:

Salut, de doua zile a inceput sa ma doara deasupra buricului intr-o zona foarta mica nu depaste vreo 3 cm si ma doare doar atunci cand ma aplec durere o simt ca si o intepatura si cand apas pe zona aia parca simt ceva umflat inauntru, ceva idei ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu stiu ce poate fi. Poate fi atat ceva grav cat si ceva usor, care se rezolva doar cu un unguent. Cem mai bine ar fi sa iti faci o programare la un doctor, pentru ca numai el stie ce sa faca, iar in cazul in care este ceva mai grav, va sti cum sa te trateze. Cuu astfel de lucruri nu e de joaca. Se poate muri usor. happy

| Miuletz a răspuns:

N-am cunostinte medicale dar in opinia mea ar putea fi chiar si o tumoare... du-te la medic, pare a fi ceva serios.