| CM_Catalin_1998 a întrebat:

Salut, de doua zile am dureri îngrozitoare in piept in partea dreapta dar nu ma doare doar in piept ci și in spate tot in aceeași zona, ma doare foarte tare când ma mișc intr-o parte când respir adânc dar și când iau ceva in mâna, nu ma pot ridica singur din pat de durere, cum ma încordez puțin cum gata ma ia durerea și nu știu de la ce este.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Nevralgie, probabil. Mergi la medicul tau de familie pentru a-ti prescrie un tratament dupa ce iti pune un diagnostic de certitudine.