| Deyu95 a întrebat:

Salut.De ieri dimineata am durere in partea dreapta jos, ma doare si piciorul drept parca ma furnica.Azi dimineata nu ma m-ai doare in partea dreapta jos numai cate odata nu tare, dar durere de picior tot este...Sa fie apendicita (pofta de mancare am,, de vomitat nu vomit febra nu fac).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic, macar pentru niste analize, cat mai repede! O zi frumoasa!

| Deyu95 explică (pentru ռօCօოოεռէ):

Am fost la medic a spus ca poate este inceput de hernie si daca se umfla o sa ma opereze

| ռօCօოოεռէ a răspuns (pentru Deyu95):

Sper sa nu fie nevoie de operatie. Multa sanatate si o zi buna!

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Poate fi apendicita. Daca esti fata poate fi si o problema la ovarul drept.