| VladMarian77 a întrebat:

Salut, de miercuri seara pana azi (sambata) am fost foarte racit si inca nu sunt vindecat complet dar mi-am mai revenit, adica am avut febre de 38, 39, dureri de cap, frison, conjunctivita, nas infundat, tuse etc. Ideea e ca eu aveam 68 kg iar acum am 66 si eu sunt cam fricos cand e legat de sanatate si din astea pentru ca aud tot felul de cazuri si asa. Nu prea am mancat, am mancat foarte putin pe zi si am baut multe ceaiuri, e normal sa fi slabit din cauza asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alina82002 a răspuns:

Bineînțeles că ești slăbit atâta timp cât corpul tau suferă din cauza răcelii și din cauză că nu te hrănești pentru a avea energia necesara. Du-te la doctorul de familie să ți de-a tratament că așa este cel mai bine

| VladMarian77 explică (pentru Alina82002):

Am fost, chiar si la spital si urmez tratamentul, mi-am mai revenit doar ca imi era frica de slabirea asta