| sTiCookie a întrebat:

Salut, de un timp dupa ce beau de exemplu o cana 2 de apa/ceai sau orice lichid(consecutiv 2) imi vine sa urinez si nu putin? de ce? e normal? ce ar trebuie sa fac (fara doctor ca analizele sunt perfecte n-am nimic )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

E bine, in acest mod elimini toxinele din corp. Este recomandat ca intr-o zi sa se conume cel putin 3l asta cel putin stiu ca la un adult.

| MihaelaDart a răspuns:

E bine, in acest mod elimini toxinele din corp. Este recomandat ca intr-o zi sa se conume cel putin 3l asta cel putin stiu ca la un adult, la un copil posibil mai putin... oricum dimineata imediat ce te trezesti face bine la oxigenarea creierului daca bei un pahar cu apa.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna! E perfect normal, stai linistit/a.

| sTiCookie explică (pentru AllinaDaniella):

Daca spuneti voi happy eu m-am speriat ca na beau la 6 la 6 si 10 is la baie beau la 6:30 la si 40 is la baie

| AllinaDaniella a răspuns (pentru sTiCookie):

E bine, stai linistit. + ca este benfic si pentru organism, elimini toxinele din corphappy

| chichiale a răspuns:

Ai grija! ti-ai facut analizele la nivelul de zahar din sange? de obicei diabetul se manifesta asa:glucoza absoarbe lichidul din sange, provocand o stare de sete(bei f multa apa)si urinezi des si mult.eu asa m-am popcovit...

| carmen199789 a răspuns:

E cat de poate de normal...si de sanatos... pentru. ca rinichii tai se curata atunci cand bei multe lichide big grin