| BujorSerban a întrebat:

Salut, de vreo 2-3 luni am o unghie incarnata, m-am dus acum vreo 2-3 saptamani la dispensarul din sat si mi-au dat niste pastile si ceva sa ma dau la deget, au zis ca daca nu trece in cateva zile sa ma duc sa imi dea trimitere la spital sa ma opereze. Nu mi-a trecut si luni vreau sa ma duc sa ma operez, ma puteti ajuta cu niste informatii? De exemplu, ma opereaza si stau 1 zi internat sau cateva ore? Nu o sa mai pot merge cateva zile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

O sa poti merge. o sa ti scoata unghia, atata tot. n o sa ti se intample nimic. n ar trebuie sa te interneze, n au de ce