| Hiruta_Filip_1996 a întrebat:

Salut, de vreo 2 saptamani de cand m-am facut la subrat ultima oara (cu lama) mi-a aparut o chestie. Aveti link de la poza aici : https://m.imgur.com/gallery/Y9YileS
Are cineva idee ce e si ce sa fac sa dispara? Tin sa mentionez ca ma jenraza si ma mananca destul de tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Incearca sa dezinfectezi cu spirt.
Mergi la farmacie, poate ti se ofera un unguent care sa grabeasca vindecarea.
Daca lama a mai fost folosita, poate fi cauza acelei iritatii.

| teo530 a răspuns:

Salut. Am cautat adresa linkului dar nu gasesc decat intrebarea asta.

| PanteraGri a răspuns:

DACĂ n-am copiat greșit (am verificat și. nu e cazul!), link-ul oferit de tine este doar o reclamă mascată. Nu-i corect să folosești tpu.ro pentru reclame!