| Peperonity a întrebat:

Salut, de vreo 2 saptamani imi iese un lichid alb din penis (nu e sperma), de exemplu, peste o ora daca imi strang penisul de jos in sus, o sa iasa un lichid alb, habar n-am ce e. La inceput ma durea, dar de cateva zile nu ma mai doare asa de tare si credeam ca, cu durerea o sa dispara si... lichidul. Va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Tulai, era sa cred ca te-ai transformat in vacuta! =))
Scuze pentru gluma proasta, acum adevarul este ca ai luat de undeva un microb de STD, fie pe cale sexuala, fie prin contactul cu obiecte de igiena intima infectate (colac WC, lenjerie intima, altele).
Eu cred ca este vorba de, vezi link-ul: http://www.sfatulmedicului.ro/......hoeae_5860

| Peperonity explică (pentru Zenithf):

Mersi pentru raspuns.
Partea cu vaca... MADE MY DAY!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut cumva neprotejat? Sa nu fi luat vreo boala sexuala.Mergi la un medic.Nu e de joaca.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ai o INFECŢIE genitală/BTS/boală venerică.

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| Hαppiηеss a răspuns:

Este o infectie/o boala cu transmire sexuala.
Mergi de urgenta la medic, nu-i de gluma!

| muhamed a răspuns:

Ori o boala sau ori e sperma nebatuta laughing)