| Anonim123413244224322345563345333 a întrebat:

De vreo 2 săptămâni mi s-au făcut niste bubite pe penis si testicule dar si pe coapse fund si pe burta. Mănâncă foarte tare si pe penis mi s-a făcut una mare care are lichid alb in ea. Va rog ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| andreibirauovidiu a răspuns:

Iti sugerez sa mergi la medicul de familie sa iti dea o trimitere la chirurgie pediatrica/generala(dupa caz) nu pot sa iti spun sigur cam ce ar putea fi mai repede iti spune cineva care vede si este acolo

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru andreibirauovidiu):

Ce trimitere la chirurgie? Chirurgul le taie cu bisturiul.
Boala lui este de domeniul dermatologului.
Da, ca sa nu platesti consultatia la dermatolog si sa poti fi luat in urgenta, mergi la medicul de familie sa-ti dea trimitere. Altfel poti merge direct la dermatolog sau la urgente la spital.

| andreibirauovidiu a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Eu cand am avut ceva asemanator mi-a dat trimitere la chirurgie pediatrica

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru andreibirauovidiu):

Daca nu era dermatolog, poate.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru andreibirauovidiu):

Am mai auzit eu ca pe unul care a avut ruptura de penis l-a timis la ortoped.laughing