| roby223 a întrebat:

Salut,de vreo 2zile cand mananc imi simt pieptul si gatul incomod, ca si cum as avea ceva in gat, oare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"imt pieptul si gatul incomod, ca si cum as avea ceva in gat, oare de ce?" - dacă nu cumva din cauza limbii, mare gurița, să vedem ce o fi

| roby223 explică (pentru sierra1):

Tu iti bati joc de mine acum sau ce?

| sierra1 a răspuns (pentru roby223):

Geniule, cum am putea VEDEA oare, ce ai in gât, in afară de limbă?

| roby223 explică (pentru sierra1):

Du-te acasa si pune-te la somn, esti cam obosit/ă

| sierra1 a răspuns (pentru roby223):

Da' totuși eu ți-am răspuns și tu nimic!

| roby223 explică (pentru sierra1):

Poftim, ti-am dat funda chiar daca raspunsul ii unul aiurea.

| sierra1 a răspuns (pentru roby223):

Nu trebuia să-mi dai fundă. trebuia doar să mai finisezi intrebarea, e cam echivocă, cred că ești de acord cu mine

| roby223 explică (pentru sierra1):

Da,ai dreptate... dar oricum am rezolvat problema. Am fost la doctor

| sierra1 a răspuns (pentru roby223):

Să fii sănătos!

| roby223 explică (pentru sierra1):

Ms, la fel si tu