| Katalinkata0 a întrebat:

Salut, deci am o problema cu erecția și excitarea in mod repetat. Am postat și îmi cer scuze. Am deja aproximativ 3 sapt și mie mi se scoala foarte greu, asemenea înainte când vedeam o fata eram vai ce fund are și etc chestii bărbătești... și odata la 3--4 zile îmi vine cheful ala gen îmi intra in erecție singura de dimineata și nu prea ma mai pot abține și o mai fac odata la 3 4 zile și uneori când îmi intra in erecție ca vreau eu asemenea îmi iese după foarte puțin timp. Va rog din suflet, dau bifa. "Am 15 ani"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GabrielZane123 a răspuns:

Și eu am avut aceasta problema dar la 14 ani și trebuie doar să te uiti la fete și să nu te masturbezi. Adică să intri pe o fila incognito și când ai tu chef sa scrii"fete sexy" Sau ce vrei tu. După ce ai facut asta până ți se școală mai ușor să revină la programul tau normal

Răspuns utilizator avertizat