| Meeee2 a întrebat:

Salut! Deci am picioarele strambe sunt cracanat multă lume imi zice ca is stramb ca am un mers de femeie chiar si vreai sa fac ceva sa schimb asta sa imi corectez mersul știe cineva ce ar trebui să fac mir rusine sa merg si pe drum... Am 19 ani nu am niciun accident...sunt ok.dar asta e un dezavantaj al meu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa gandesti doar binele sa scapi de dusmani

| Mosotti a răspuns:

Mergi asa, ce te int pe tine ce zic altii? Stai asa natural cum te-a lasat natura, nu te ciparti prin operatii.
Sau daca nu, du-te la un ortoped si intreaba!

| Catrice a răspuns:

De ortoped ai auzit?