| SteauaFermecata402 a întrebat:

Salut! Deci de cand ma stiu eu de mic copil, mereu am scaun rar. Insa cand ma duc la toaleta sa elimin, nu am nicio durere sau ceva de genul, mai nou sunt la deficit caloric si ar trebui sa am scaun macar o data la o zi doua insa nu am. Mentionez ca beau multa apa in fiecare zi. Mananc ciorbe si lichide insa in zadar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scaunul se face din fibre. Iar fibrele se găsesc în plante. Adică în salate și legume. Scaunul este făcut de ceva catralioane de bacterii, la care nu le place carnea și brânza.