| raul230 a întrebat:

Deci de vreo 1 săptămâna mi-sa făcut fața cu coșuri nu prea era așa. Iar pe spate ceva boboaie ciudate. nu știu de ce, am 3 creme Duac Gel, Cremă de Tătănasa și SudoCrem. pe care sa o folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Nici una, mergi la un dermatolog competent si urmeaza un tratament corect. Nu risca pe fata toate cremele care le ai in casa...

| ibaal a răspuns:

Incearca cu duac pana te vede un medic!
Insa trebuie sa ajungi la dermatolog...