| Sebastiana12345 a întrebat:

Salut,dimineata camd am facut pipi am simtit ca si cum ceva m-ar fi intepat in osul sau ce e acolo din spatele clitorisului, ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Deniii6 a răspuns:

Este o problema serioasa si trebuie sa te duci la medic. Fara rusine, nu mai astepta, se poate agrava orice chestie oricat de micawinking