| Acasel a întrebat:

SaLuT! Din Nou! Aceeasi problema cu Umarul. vreau sa adaug ceva-O sa Mai Spun din nou povestea cu mai multe detalii
Acum cateva zile am cazut la fotbal. Am Cazut in Umar.in acel Moment nu prea am putut sa ma ridic, dar am strans din dintii si m-am ridicat, Durerea era Medie dar dupa 10 min am facut o miscare brusca si parca umarul s-a Deplasat, Acum ma Doare cand fac miscari Bruste Cand Mana imi este Tinuta Sus (ma doare foarte Tare), si cand apas pe umar ma doare, la fel cand fac miscari Bruste.sad. Ce ma Doare? -Scapula este articulatia dintre acel nerv cranian.clavicula Putin.sad
A 2a zi am Facut Febra la Umarul Drept(Umarul Stang ma doare). de ce?
Ce Ar Trebuii sa fac? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la medic neaparat si el o sa stie ce o sa iti faca.O sa iti faca o radiografie si atunci o sa iti dai seama ce ai avut si s-ar putea sa til puna in ghips.Bft

| alexaly a răspuns:

Du-te la un doctor, nu te lasa pe mana ta, s-ar putea agrava, Insanatosire gravnica!

| adrian85 a răspuns:

Du-te la medic, el iti va putea spune mai multe