| Moonlight15 a întrebat:

Salut, dupa ce am venit de la fotbal, am facut un dus si am observat mai sus de stinghia piciorului drept, ceva micut si tare, la vena, asa simt eu, ca este la vena... se simte doar atunci cand dau cu degetul in acea zona, nu ma doare, nu este iesit in afara. Exista vreo crema sau stiti ce as putea face ca sa scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Care stinghie a piciorului? il ai din lemn?

| alexboss2020 a răspuns:

Man,du-te la doctor nu am mai auzit asa ceva