| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Salut,
E posibil sa iau o iritatie pe gland de la o lotiune de la Lactacyd care e facuta sa amelioreze durerea cauzata de inflamatii in zona intima? De cand o aplic glandul meu ma doare la simple erectii sau cand il ating acoperit cu piele. Unele zone de pe el sunt putin rosii si pe preput am zone rosii. Sa ma opresc din a-l folosi? Foloseam lactacyd de 2 ori pe zi. Oare mi-a intrat inauntru si a cauzat o inflamatie? Se opreste daca nu mai iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Te doare pentru ca tu ai problema acolo care se agraveaza. Ai mai pus intrebarea in care ai spus ca ai mers la un doctor dezinteresat de tine si cereai sfat cum sa aplici ceea ce ti-a dat.

Ti-am spus si iti repet...Cauta urgent alt medic.

Incearca sa nu mai iei daca consideri ca nu iti face bine... Noi nu putem sa iti spunem ca se va oprii sau alte lucruri...Mergi la medic.

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică (pentru Sophieka):

Mi s-a dat de inteles cum si ce sa fac, problema chiar pare a fi din ce in ce mai bine, crema isi face efectul dar lotiunea parca face mai mult rau decat bine si nu stiu daca e normal. Nu cer sfaturi care necesita cunostinte medicale, ci pur si simplu sunt confuz

| Sophieka a răspuns (pentru NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios):

Pai asculta-ti organismul... Daca nu-ti face bine lotiunea, pai nu o mai aplica.

| Gligore2000 a răspuns:

Depinde cu ce viteza aplici lotiunea aia.