| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Eram la toaleta si dupa ce am terminat de facut treaba mare am realizat ca pe hartia igienica erau pete de sange...din ce cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hemoroizi.

| cfrtobias a răspuns:

Pai te-ai sters pe fund si ai aruncat hartia si dupa ai vazut? sau o fost cineva inaintea ta si asa ai gasit?

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Am aruncat o si am vazut

| Eugen80 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si fa-ti analizele.

| Zorn a răspuns:

Constipatie, hemoroizi externi sau interni, fisuri anale, o iritatie puternica. Cauzele sunt multiple. Momentan nu pare ceva grav, dar daca persista sau intampini si alte probleme, suna medicul.

| anonim_4396 explică (pentru Zorn):

Uneori am si dureri rectale