| sandmonkey a întrebat:

Salut.
Este vreo problema daca mi-am facut analize dupa 9-10 ore de cand am mancat si nu 12?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Justme79 a răspuns:

Nu este nici o problemă, important este sa nu mânci atunci la primele ore ale dimineții in rest nu are legătură...