| Stef_Stefan_1993_Pmca a întrebat:

Eu as vrea sa îmi cumpar un vape cu lichid fara nicotina pentru ca mi se pare destul de tare ca scoti mult abur.
Dăunează cu ceva? Adica nu are nicotina

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este la fel de daunator ca si cea cu nicotina, pentru ca, contine substante chimice care produc cancer la plamani.
De aceea nici nu se vand copiilor sub 18 ani, ca nu-s capabili sa inteleaga ce este bine si ce nu.

| aXy99 a răspuns:

Voi, copiii, fumati doar pentru ca e "misto"? Evident ca dauneaza, are multe chimicale.

| WaterDrop a răspuns:

Cu sau fara nicotina este la fel de daunator ca si o tigara normala, pentru ca in ambele cazuri, nu nicotina este cea mai daunatoare ci substantele chimice din compozitia lichidului.