| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu am mai vomat de un an si ceva. E ceva grav? Am o problema cu organismul? Stiu ca e ciudata intrebarea dar nu stiu daca am vreo problema

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| litere123 a răspuns:

Nu e nimic grav, din contra din asta denota faptul ca ai o alimentatie sanatoasa.Sanatate in continuare!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se pare normal ca trebuie sa vomiti? N-ai nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea sa vomiti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești perfecta, nu este nimic grav, nu ai nicio problemă.
Ești mai rezistentă la viruși.

| Dishka a răspuns:

Nu ai nimic, stai linistit. Se întâmpla sa vomiți atunci când organismului tău nu i priește ceva, asta înseamnă ca ai o alimentație buna și ca ai grija de tine.