| bossu201 a întrebat:

Salut eu pe gat aveam o alunita si cand ma jucam cu ea ma durea parca ma intepa si ieri am fost la strand si cand am sarit in apa mi s-a rupt parca aveam o teapa inauntru ce se poate intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| coco4000 a răspuns:

Depinde daca era mare ai risc crescut de cancer daca nu si ai avut una mai micuta poti sa stai linistit ca nu patesti nimic

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Daca era mica nu are nimic.

| Birlik65 a răspuns:

Momentan nimic...pe mai tarziu, cine stie? bine ar fi sa consulti un medic, e mai bine sa stii sigur ce se intampla..numai bine!

| bossu201 explică:

Nu stiu cum sa ma exprim sunt niste alunite maro eu nu am avut de aia era ca un fel de piele crescuta ceva de genu micuta si ma intepa rau de tot