| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Există ciclu peste sarcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Mai rar, dar exista.

| MihaelaDart a răspuns:

Mai rar, este nidația care este confundată adeseori cu menstruația. Nidația este atunci când se implantează ovului. Nidația oului poate provoca o sângerare mică, de numai câteva picături pentru 1-2 zile, ce provin din căptușeala uterului.

| cosmin1324 a răspuns:

Nu