| împreunăfacembine a întrebat:

Salut,

Exista vreun psiholog online gratuit cu care se poate discuta despre unele probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Mă îndoiesc că cineva avizat, cu studii, și-ar oferi timpul gratis că doar de aia s-a chinuit atâția ani în facultate...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Discuția cu un psiholog gratuit nu te poate ajuta.
Eu ajut oamenii gratuit din 1966. Mă poți contacta în privat.

| Dana1999 a răspuns:

Scrie pe grupul de pe Facebook "intreaba psihoterapeutul online"

| Calinnebunul a răspuns:

Și pe https://www.ioanaflorea.ro găsești servicii de consiliere psihologică online. Poți programa sesiuni direct de pe site-ul ei.