| FaBee a întrebat:

Fac sala de ceva timp si nu vreau sa iau inca proteine, insa imi fac acasa oua cu lapte si banane in blender.
Ajuta la ceva? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Teddybbbear a răspuns:

Depinde cat mananci...baga si carne alba in dieta ta si multa multa rabdare si vointa! bafta