| anonim_4396 a întrebat:

Salut, fără să vreau am citit un articol ce mi s-a parut interesant..si spunea asa bărbații care au penisul in stare flasca cuprins între 4-5 cm au nevoie de marirea penisului. Acum nu stiu ce sa zic in cazul meu in stare erectă este de 17-18 cm dar de ce este de 5 cm in stare flasca? Cum pot rezolva problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai taie din el, ca e prea mare. Cu ce ruleta l-ai masurat, chinezeasca?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca il ai de 4-5 cm in stare flasca, se poate marii de 2max 3 ori, iar maximul in cazul asta ajunge la 12-15cm, nicicum la 17-18.
Cel mai probabil nu-l masori corect!
Pune rigla PESTE penis si vei vedea realitatea.

| aneliram a răspuns:

Articolul ala asa nu fi fost reclama la operatie de marire a penisului.

| Sorinica17 a răspuns:

Trage de el pana il lungesti mai mult