| anonim_4396 a întrebat:

Salut fumez de 2 ani de zile cam un pachet de tigari pe zi si de la un timp am un fel de flecma in gat e ceva normal nu adica nu indica o boala deja?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poate ar fi o idee buna sa te minta cineva de pe aici ca e inceput de cancer sau ceva, poate asa le-ai lasa si tu. Nu este vorba de vreo boala grava. In orice caz, mai bine lasa-le.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna, daca fumezi, exista mari sanse sa faci cancer. Aceasta flegma este ceva normal la cei care fumeaza, am patit si eu.Inceaca sa te lasi de fumat. Putin cate putin, e mai bine pentru tine sa nu fumezi.Cel mai bine ar fi sa incerci. Daca se agraveaza, incearca sa mergi la un doctor. Bafta! happy

| Aleexandraaaaa97 a răspuns:

Si eu fumez de 4 ani si am si eu si orice fumator problema asta, e normal. Stai linistit nu patesti nimic cel putin nu acum o sa vedem noi probleme din cauza